World of Equestria

1 października 2015 gra zostanie zamknięta! Kliknij, aby uzyskać więcej informacji.

Blog

World of Equestria patronem medialnym Muzeum Gier Wideo

Chcielibyśmy z przyjemnością ogłosić, że World of Equestria objęła patronatem medialnym inicjatywę Muzeum Gier Wideo, która ma na celu stworzene wyjątkowego miejsca, gdzie każdy będzie mógł na jakiś czas wrócić do przeszłości, i zobaczyć jak kiedyś wyglądały gry. Ten pomysł powinien trafić szczególnie w serca graczy lubiących klasyki, a także tych, którzy nie mieli okazji posmakować na przykład gry na Pegasusie, a chcą dowiedzieć się czym różniła się od aktualnej rozrywki.

Inicjatywę MGW można także samodzielnie wspierać, aby zwiększyć sansze jej powodzenia. Od 12 sierpnia projekt będzie można wspierać finansowo przez platformę Wspieram.to, a już teraz można przekazać na rzecz Muzeum swoje stare konsole czy komputery, którze kurzą się na strychu, albo w szafie. Dodatkowo przekazując sprzęt na rzecz Muzeum w każdej chwili będzie można zarzadać jego zwrotu, więc w przypadku niepowodzenia akcji, nie stracimy na zawsze naszej kochanej konsoli.

Dodatkowo MGW organizuje także imprezę GolvenFive 2013, o której niedługo będzie można przeczytać więcej na http://muzeumgierwideo.pl/index.php/o-imprezie/.

Podsumowując, chcielibyśmy Was bardzo gorąco zaprosić do obserwowania inicjatywy, a jeżeli pozwalają Wam na to środki finansowe to także na jej wsparcie. Bardzo pomocne będzie też wysyłanie informacji o inicjatywie znajomym, aby wzbudzić w ogół projektu jak największe zainteresowanie.


comments powered by Disqus