Zasady

Jak zachowywać się na World of Equestria?

 1. Do innych użytkowników jak i administracji strony World of Equestria należy zwracać się z należytym szacunkiem.
 2. Pamiętaj, że na czacie/przy wypowiedziach publicznych obowiązują zasady netykiety.
 3. Przypominamy, że na naszej stronie zakazane jest udostępnianie linków zawierających treści nieodpowiednie dla młodszych użytkowników (poniżej 18 roku życia).
 4. Na każdego użytkownika World of Equestria przypada tylko 1 konto. Oznacza to, że zabronione jest tworzenie większej ilości kont, zarówno podczas bana pierwszego z nich jak i bez niego.
 5. W wypadku gdy ktoś skutecznie uprzykrza ci grę albo masz z czymś problem. Pamiętaj, że ekipa strony jest od tego by ci pomóc.
 6. Jeżeli moderator popełnia błąd - spokojnie. Możesz zgłosić to do jego przełożonych.
 7. Żaden, z moderatorów nie ma prawa podważać decyzji innego moderatora. Na pytania graczy osoba taka powinna odpowiadać im, że ze skargą powinni udać się do administratora.
 8. Na kanałach roleplay nie wolno prowadzić innych rozmów niż te związane z sesją RP. Analogicznie na zwykłych kanałach nie RPimy.
 9. Bądź oryginalny! Stwórz swoją własną postać, nie kopiuj od innych oraz nie kradnij! Możesz używać prac i postaci innych pod warunkiem, że masz na to pozwolenie ich oryginalnego twórcy lub praca ta ma licencję dopuszczającą jej wykorzystanie.
 10. Ostateczna interpretacja zasad należy do członków ekipy
 11. Ostatni, najważniejszy punkt ze wszystkich. Baw się dobrze!